Tym się zajmujemy

Analiza, consulting, projektowanie, tworzenie, wdrożenie

Sprawdź, jak zaopiekujemy się Twoim projektem:

  • Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy dokładną analizę powierzonego projektu. Sprawdzamy spójność założeń, eliminujemy konflikty występujące w interfejsie lub strukturze danych.
  • Pomożemy wybrać technologię odpowiednią dla Twojego projektu. Właściwa technologia to pomost między pomysłem a niepowtarzalnym wykonaniem. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, ale nie boimy się eksperymentować – lubimy wyzwania.
  • Projekt opieramy na diagramach modelowania procesów oraz referencyjnych schematach baz danych.
  • Podczas tworzenia aplikacji zwracamy uwagę na prawidłowy rozwój oprogramowania – kompletujemy dokumentację i prowadzimy kontrolę wersji. W zależności od potrzeb przygotowujemy makiety aplikacji oraz testy jednostkowe.
  • Prawidłowo przeprowadzony proces tworzenia sprawia, że wdrożenie to czysta przyjemność.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strony internetowe / Prezentacje multimedialne

Bogata i atrakcyjna zawartość – estetyczny wygląd – wielojęzyczny interfejs – treść zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.

To charakterystyka naszych produkcji… w dużym skrócie. Podczas planowania dużą uwagę poświęcamy zagadnieniom user experience. Dlatego nasze strony i prezentacje są proste a zarazem użyteczne i atrakcyjne. Do tego bezproblemowo działają na MacOS oraz Windows.

Rich Internet Applications

Zrealizujemy projekt wymagający łączenia różnych technologii – w wersji on lub off-line oraz na każdą platformę systemową.

Systemy CMS

Do każdego projektu dostarczymy autorski i dedykowany system zarządzania treścią. Jeśli posiadasz już cms – zintegrujemy go z naszym produktem.

Kreatory / Widgety / Moduły e-commerce

Promocja zaawansowanego serwisu wymaga nadzwyczajnych działań. Dostarczymy odpowiednie rozwiązania, które zwiększą sprzedaż i przełożą się na wzrost liczby użytkowników będąc jednocześnie czymś więcej niż zwykły banner.

Gry interaktywne / Aplikacje na Facebook

Tworzymy gry logiczne, zręcznościowe, quizy i konkursy na potrzeby promocji lub po prostu… do zabawy. Do tego sprawnie zintegrujemy nasz produkt z facebookiem.

Aplikacje i serwisy dla urządzeń mobilnych

Udostępnij swoim klientom dostęp do przydatnych informacji bez względu na ich lokalizację. Wypromuj swój serwis lub grę. Stworzymy dla Ciebie narzędzia, których można używać wszędzie.

Software przygotowujemy dla systemów iOS (iPhone/iPad) oraz Android.

Oprogramowanie Digital Signage

Dostarczamy autorskie, dedykowane oprogramowanie do zarządzania mini sieciami ekranów prezentacyjnych.

Media rozwijające się

Połączymy każdą aplikację, grę i prezentację ze światem zewnętrznym! Serwomechanizmy, czytniki RFID, kamery, wyświetlacze, projektory i silniki – urządzenia sterowane przez nasze oprogramowanie spowodują, że Twój projekt nie pozostanie niezauważony.